Dziękuję Thank You Gracias Danke :P

W ostatnią niedzielę udało się z sukcesem przeprowadzić kolejną Moto Orkiestrę Rzeszowską. Impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem przybyłych mieszkańców Rzeszowa i mediów. Z wielu stron tych medialnych, społecznościowych jak i prywatnych płyną gratulacje. Cieszy mnie, że do gratulacji dołączane jest często podziękowanie za stworzenie imprezy dla miasta. Daje to napęd do kolejnych pomysłów na Orkiestrę… boooooo Moto Orkiestra zagra również za rok. Wiem o tym – wielu z naszych partnerów jeszcze podczas trwania imprezy, w niedzielę, dawało taką deklarację. To jest piękne. To jest magia WOŚP. Łączy ludzi i daje pozytywne emocje. Oczywiście u tych, którzy wiedzą jak ważna jest ta akcja. Pozostałych, którym udzielały się te negatywne, pomijam bo to ma być przyjemny post. Niepolityczny 😉

Przepraszam, że ten post nie powstał wcześniej ale musiałem zebrać kilka informacji (nazwisk) aby w podziękowaniach ode mnie, od nas, nikogo nie pominąć. Bo nie ważne czy ktoś dołożył małą cegiełkę, czy 1000 cegiełek to fundamentem tej imprezy byli ludzie. Ludzie, bez których nie udałoby się lub po prostu mogłoby się nie udać. Ale tak się nie stało 😛 i wyszło zacnie.

Dziękujemy naszym Partnerom:

Leszek Kwolek CR-Turbo – ogromny szacun.

Piotr Ostrowski i Szymon Piękoś – Mistrzowie kierownicy!! Uśmiech, pozytyw, zapał – chłopaki daliście czadu w Lancerach.
Karol Krupa – wiem, że nie mogłeś być z powodu choroby ale chciałeś być i to się liczy – Zdrowia!! 🙂

Pan Antoni Rożek – Pańskie Subaru WRC to dzieło sztuki. Dzięki za przybycie i pokaz umiejętności.

Maciek Kochmański i Marcin Banowicz – piękne driftowe widowisko!!

Monika Ryndak – dzięki za pomoc w organizacji – dzięki za super pomysł i realizację – dzięki za wytrwałość!!
Karol Zardzewiały (aPGR) – najszybsze Renault Clio na OESie 🙂

Dziękujemy również Automobilklubowi Rzeszowskiemu oraz firmom Reskart, GIORRE, ResMotors, Autorace Motorsport, TPM Fabryka Reklamy (Leszek Prokuski), Linuxpl.com, aPGR, Borg Warner Racing Team, Carsen (Karol Podbielski), Irish Pub & Steakhouse Galway (Maciej Grubman), BBQ Polska (Paulina Grubman i Rafał Kuczyński), Motomikulski.pl, Polaris Zapałów, Adventure Media, BHPl Mateusz Miąsik (jesteś gość!) i Sanitrans Polska (Mariusz Wroński, Sylwia Babik), OSP Handzlówka – Piotr Puziewicz oraz Restauracji Osteria Bellanuna (przepraszamy za uniedogodnienia komunikacyjne).

Podziękowania należą się również Komendzie Miejskiej Policji i Straży Miejskiej za zabezpieczenie imprezy. Również naszym dzielnym „Safeciarzom” – m.in. Klaudia Malak, Arkadiusz Turuń, Kacper Haber, Maciej Nerc.

Dziękujemy również Sztabowi WOŚP z IV Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie na czele z Panem Sławomirem Andresem, a także naszym wolontariuszom, którzy co roku do nas piszą przed Orkiestrą oraz Pani Agnieszce Kielar z Urzędu Miasta z wydziału kultury za wsparcie i zaangażowanie.

Na koniec zostawiam sobie swoich pobratymców quadowych. Bez was nie byłoby tych pierwszych inspiracji. Nie byłoby Moto Orkiestry.

Uwaga wymieniam ATV Polska i ATV Beskid !! 😛

Norbert Mikulski i Kuba Mikulski
Marcin Krukar i Magdalena Krukar
Jacek Węgliński
Karol Bojda
Karolina i Nikodem Guz
Paweł Hejnar i Kacper Hejnar
Marcin Zubik
Wiktor Kosiorowski
Hubert Tudryn
Piotr Popek
Waldemar Więcek i Ewelina Więcek
Krzysztof Rybczak
Michał Drobny
Radek Bilski
Miłosz Kuzianik

Dziękuję i dziękujemy naszym rodzinom. Za mobilizację i cierpliwość.

DO ZA ROK!!!

Bartosz Guz | ATV Polska | Adventure Media

Moto Orkiestra 2018