Podziękowania!!

27. Finał WOŚP – Moto Orkiestra 2019
Udało się po raz kolejny. To już piąty raz kiedy gramy z WOŚP w Rzeszowie. To już piąty raz kiedy Moto Orkiestra Rzeszowska jest jeszcze większa. Za każdym razem impreza jest bardziej efektowna ale co za tym idzie angażuje się w nią coraz więcej osób. Jest to cudowny czas nabywania nowej wiedzy i poznawania nowych wspaniałych, natchnionych i pełnych pasji ludzi. Pragniemy z tego miejsca Wam wszystkim podziękować. Każda z wymienionych poniżej osób dołożyła swoją ważną cegłę do powstania Moto Orkiestry.

Kierowcy Vip Car:
Karol Krupa, Szymon Piękoś, Rafał Szebla, Wojtek Furman, Karol Kruczek, Andrzej Noga, Paweł Sanecki.

KJS Rzeszów – Automobilklub Rzeszowski:
Jarosław Noworól, Dawid Draus (Dawid Dede), Dominik NoworólMarcin BułatekTomek Święch, Robert Miazga, Andrzej JaremcioKatarzyna Kułak-Jakubowska, Maciej Świeca, Klaudia Malak, Dominika Świeca, Bożena MikułaRadosław Mikuła, Jakub Kolbusz, Mateusz KolbuszMichał DrausAgnieszka ŚwiecaPaweł Rymel, Andrzej Rymel, Paweł Kata, Karolina Baran, Anna Kata, Dominik Dobrowolski, Dariusz Dobrowolski, Jakub Dobrowolski, @Damian Dobrowolski, Kamila FlagaSylwia AdamskaMikolaj Dudek, Tomasz Dudek, Maciek Nerc, Mateusz Tokarz, Paweł Kurek, Miłosz Warszyński, Małgorzata Furman, Dominik Kazior.

ATV Polska
Norbert Mikulski, Jakub Mikulski, Karol Bojda, Krzysztof Pająk, Wiktor KosiorowskiPiotr PopekJacek WeglinskiHubi TudrynAnatol MagdaŁukasz PolakKarolina Busz-GuzNikodem Guz i Julian Guz.

OSP Racławówka
Robert Pieniążek, Hubert Stachowicz, Adam Zaręba, Kacper Haligowski, Dariusz Ciebiera.

OSP Świlcza
Paweł Ferenc, Weronika Grzesik, Maciej Majka, Damian Ferenc.

OSP Załęże
Konrad Trzeciak, Maciej Kochanowicz, Artur Kłyż, Mirosław Jakubowski.

Ratownicy PCRM
Grzegorz Kłeczek, Natalia Urban-Skwierz.

Dziękujemy też osobom i firmom, które pomogły w organizacji imprezy:
Firmie BorgWarner Racing Team, CR-Turbo.pl, Carsen Auto CzęściAG Trans Grzegorz CharchutHoffman Serwis – Turbosprężarek i Wtryskiwaczy – Pasja RajdyReskart RacingCity-Format, KCS Sound, LinuxPL.comSensive – producent materacy, Zakład Cukierniczo-Piekarniczy „Iza” Izabella Szczęch i Panu od grilla Bogdanowi Zimnemu z małżonką.

Dziękujemy również jak zwykle Panu Sławomir Andres – kierownikowi Sztabu WOŚP przy IV LO.

Dzięki również Gabriela Bazera i Adrian Bazera za to, że nakarmiliście i zagrzaliście naszych najmłodszych, zmarzniętych wolontariuszy.
————————————————————–
(Tutaj mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem, a jeśli przypadkiem tak się stało to najmocniej przepraszam).

P.S. (od siebie)
Warto było. Warto było Was poznać.. Warto było spotkać te same o rok starsze dzieci, czekające na quady w rynku („no bo są co roku”). Cudownie patrzeć na uśmiechy i wiedzieć, że robi się coś w sumie małego ale w tej samej sumie bardzo ważnego. Że gdzieś tam jest się spoiwem społeczeństwa, bo tego dnia wyjątkowo naród potrafi się zjednać.
Niestety całe moje, nasze, szczęście i radość na długo przyćmią wydarzenia z Gdańska. Wiele już zostało napisane w mediach na ten temat, więc nie chcę tutaj robić niepotrzebnych wywodów, bo wszyscy mamy na pewno jednakowe zdanie. Jestem całym sercem z rodziną Prezydenta Pawła Adamowicza i gdańszczanami. Bądźcie silni. Wszyscy bądźmy bo ta tragedia ugodziła nas wszystkich. Jurek!! Ty też bądź silny. Wróć silniejszy!! Ja będę!! W przyszłym roku zrobimy z Moto Orkiestrą jeszcze więcej!!!

Do za rok!!

B.G.